Bilinçaltı-Bilinç

BİLİNÇALTI KODLAMA: AYNA GÖRÜNTÜSÜ

İstenilen bir şeyi bilinçaltına yerleştirmek yani Bilinçaltı kodlama için birçok farklı yöntem ve teknik vardır. Ayna görüntüsü tekniği de bunlardan birisidir. Bilinçaltı, bilincin dikkat etmediği şeylere dikkat eden bir yapıya sahiptir.

Bir partiye gittiğiniz zaman bilinciniz odadaki insanlara, konuşmalara, tanıdıklara odaklanırsa, bilinçaltı renklere, kokulara, seslere, halıya, duvarlardaki resimlere dair bilgileri kayıt etmeye başlayacaktır. Tam tersine siz bu ayrıntılara bilinçli olarak odaklanırsanız, bu defa bilinçaltınız, insanlara,tanıdıklara veya konuşmalara odaklanacaktır.

İlginç bir şekilde, bilinçaltı, bilincin dikkat etmediği, konularla daha fazla ilgilenir görünmektedir. Bu nedenle de bilincin fark etmediği şeyleri fark etme eğilimindedir.

Bilinçaltı Ayna Tekniği


Bu noktada çok etkili bir teknikle bilinçaltımıza herhangi bir inancı kaydetmemiz mümkündür. Bu teknikte öncelikle bilinçaltınıza girmek istediğiniz tekniği, bir kağıda doğru şekilde yazın. Örneğin; “ Ben kolay bir şekilde para kazanıyorum ve refah içinde yaşıyorum” Daha sonra elinize bir ayna alın ve yazdığınız kağıdı aynaya doğru tutarak, aynada yazınızı okuyun.

Yazının aynadaki görüntüsüne bakarak, bu görüntünün aynısını, beyaz bir kağıda yazın. Artık elinizdeki beyaz kağıtta Ben kolay bir şekilde para kazanıyorum ve refah içinde yaşıyorum afirmasyonu, ayna görüntüsü
ile yazılmış şekilde var. Daha sonra bu kağıttan birkaç tane fotokopi çektirin ve evde değişik yerlere asın. Özelikle sabah uyandığınız anda ilk gördüğünüz yere, banyoda, aynanın üzerine, yemek masanızda oturduğunuz yerden görebileceğiniz şekilde asmanız çok daha iyi olacaktır.


Tersten yazılmış bu yazı bilinç için bir şey ifade etmeyecektir. İşte bu noktada bilinçaltı devreye girecek ve yazıya dikkat edecektir. Bu çok etkili ve başarılı sonuçlar veren bir tekniktir. Bu tekniği her isteğinizde her arzunuzda kullanabilirsiniz. Neyi algılarınıza ve bilinçaltınıza yerleştirmek istiyorsanız bu tekniği uygulayabilirsiniz. https://www.kuantumbilincalti.com/istekler-nasil-gerceklesir/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!