Çakra ve Aura Analizi

Bedenimizde 7 ana çakra ve diğer ara çakralar vardır. Bedendeki enerji giriş çıkış noktalarına çakra denir. Çakralar bedenin alt düzeylerinden enerjiyi alır ve dışarı verir, yine çakralar dışarıdan enerjiyi alarak alt kanallarla bedene yayar. Her bir çakra ilgili organlarla, ilgili hormon sistemi ile ve ilgili psikolojik durum ile bağlantılıdır.

Aura ise etrafımızda var olan enerji kalkanıdır. Aura hem enerji kalkanı hem de dışarıdan bize enerji çeken ve bizden enerji yayan uydudur. Auranın her bir katmanı kendi filtresine göre işlem yapar. Bedenlerimizde ya da yaşantımızda çeşitli sorunların ve dengesizliklerin sebebi aura ve çakra bozulmaları olabilmektedir.

Burada çakralar, aura ve beden arasında köprüdür. Aura ve çakra çeşitli sebeplerle tıkanır, dengesizleşir, kirlenir ve bozulur. Aura ve Çakra düzgün ve dengede olursa bizler de bütünsel olarak sağlıklı oluruz. Aura ve çakradaki bir sorun hem bedenimize hem de yaşantımıza etki eder ve bizde negatif etkiler meydana getirir.

Aura ve çakralar dengelenirse bizler de bütünsel olarak faydasını görürüz. Aura ve Çakra analizi, aura ve çakra sistemini ele alarak var olan sorunlara yönelik çeşitli çözüm adımları sunar.

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!