Esma-ül Hüsna Uygulaması

Her şey enerjidir. Yaşadığımız evren, bizler, düşüncelerimiz, duygularımız, bedenlerimiz…Bu sizlere hiç yabancı gelmez çünkü Kuantum bunu dünyaya duyurdu ve kanıtladı. Dolayısıyla yapılması gereken ilk şey sahip olduğunuz enerjiyi ve yaydığınız frekansı değiştirmekle başlıyor. Esma-ül Hüsna da bu bakımdan birer enerji ve enerji kaynağıdır. Adeta vitamin takviyesi gibidirler. https://www.kuantumbilincalti.com/quantum-dunyasina-giris/

Halk arasında “geldikçe üst üste geliyor” deyimin tam karşılığı bu işte. Siz o frekanstan çıkamadığınız için yaşadıklarınız da bir kısır döngü içinde bu doğrultuda gelişiyor. 

Bunu değiştirmenin etkili yollardan biri de doğru şekilde Esma-ül Hüsna enerjileri çalışmaktır. İşte bu noktada şayet doğru kullanmasını bilirsek Esmalar bizim için gerçekten bir hazine değerindedir.

Doğru kullanmasını bilirsek diyorum çünkü her sistemin olduğu gibi Esma’larla çalışmanın da kendine özel teknikleri vardır.

Esma’lar güçlü şekilde titreşim, frekans taşırlar. Her bir Esma’nın anlamı, manası, alanı ve sırrı vardır. Hem hücresel düzeyde hem de yaşam alanımızda bu güçlü titreşimlerden faydalanabiliriz.

Esma-ül Hüsna Allah’ın güzel isimleri demektir.

Allah’ın her bir ismi birer enerji kaynağıdır. Sağlıktan bolluk ve berekete kadar dünyada var olan her şey, tüm düzen esmalar içinde vardır. Var olan her bir esma bizim DNA’mıza da kodlanmış durumdadır. Ve bu her birimizde farklı oranlarda tecelli ediyor.

Doğduğumuz ana denk gelen bazı gezegen açılarına maruz kaldığımız için o gezegenlerin sahip olduğu enerjiler bizim karakteristik özelliğimizi oluşturuyor. Yaşam planımızda bizi zorladığını düşündüğümüz derslerimiz de bizim bu zayıf eksik noktalarımızdan geliyor.

Bizler bu Esma’ları doğru oranda kullandığımızda bu enerjileri yükselterek adeta kendimizde eksik bulduğumuz yönlerimizi şarj edebiliriz.

Beyinsel ve Nörotik etkileri de vardır. İlgili Esma ile beyinde yeni bağlantılar da devreye sokulur. Esma doğrultusunda beyinde belli bir bölgede aktivasyon (aydınlanma) başlıyor. Belli sayıda tekrar etmeye devam ettikçe bu ışınlar beyinden dışarı doğru yansımaya başlıyor ve kendi ile aynı frekansı yakalıyor ve bağlanıyor.

Bu çalışma DNA’nızda olan kodları aktive ederek enerji açığa çıkarmanızı sağlıyor. 

Dolayısıyla Esma enerjileri ile yaşamımızı düzene sokabiliriz.

Japon Bilim İnsanı Masaru Emoto her bir Esma ile çalışma yaparak her bir Esma’nın sudaki etkisini kanıtlamıştır.

Uzun yıllardır yapılan çeşitli deney ve araştırmalarda her bir organa denk gelen ve o bölgede etkiler meydana getiren Esma’lar tespit edilmiştir. Esma’ların psikolojik ve ruhsal etkileri geçmişten beri bilinmekte ve uygulanmaktadır. Tarihsel süreçlerde her dönemde yaratıcı isimlerinden çeşitli konularda faydalanılmıştır.

Esma-ül Hüsna Uygulamasında Neler Vardır:

  • İsimlerin bütünsel olarak üzerimizde etkileri vardır ve ismimize göre Esma çalışması yapılır.
  • Burçların üzerimizde etkileri vardır ve burcumuza göre Esma çalışması yapılır.
  • Her bir organın ve her bir beden bölgesinin Esma’sı vardır ve ilgili konuda Esma çalışması yapılır.
  • Her bir hastalığın sebebine denk gelen Esma vardır ve ilgili konuda Esma çalışması yapılır.
  • Psikolojik ve ruhsal alanı güçlendiren Esma çalışması vardır
  • Her bir Esma bir alanda yoğundur ve o alanı temsil eder ve buna göre de Esma’lar ile istek, dilek ve enerji çalışması yapılır.

Esma enerjilerinden tam olarak faydalanabilmek için, doğru zamanda (Esma’nın özel etki zamanı)  doğru ve uygun Esma’lar ile çalışılmalı ve Esma’ların doğru kullanımı bilinmelidir.

Kişiye, konuya ve duruma özel Esma tablosu ile çalışma yapılmaktadır.

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!