Quantum Master Eğitimi

Kuantum bizi, maddeden parçaya, parçadan atoma, atomdam atom altı iç dünyaya, oradan dalgaya ve dalgadan da olasılık âlemine ve sonsuz öze doğru yolculuğa çıkarır. Quantum, bu yolculuk esnasında bize kendi dünyasını keşfettirirken yine bize kendi dünyamızın keşif kapılarını açar. Quantum dünyasında bir şeyin gözlemlenmesi, gerçekleşecek olan fiziksel süreçlerin tamamını etkiler. O dünyada tüm olasılıklar vardır. Parçacıklar dalga gibi, dalgalar da parçacıklar gibi hareket eder. Madde uzayda hareket etmesine gerek kalmadan bir noktadan başka bir noktaya ulaşabilir.

Bilgi ise mesafe ne kadar uzak olursa olsun anında hedefe aktarılır. O yüzden gözlemci olan senin konumun her şeyin ötesinde bir öneme sahiptir. Kuantum alanı senin gözlem alanını düzenler ve gerekirse bunu değiştirir. Gözlemin değişince gerçekliğin de değişmeye başlar. Kurban olmaktan çıkar oluşturan şekillendiren denetleyen düzenleyen rolünü yani kendi yaşamında halife olma rolünü geri kazanırsın. Kuantum fiziği de bütün bu söylemleri geçerli kılar; aslında bize, tüm evrenin senin seçtiğin olasılıklardan ibaret olduğunu söyler. Bu olasılıkların milyarlarca olması da kuantumu özel kılar. O olasılıkları olasılık âleminden gerçeğe indirebilme gücü de seni özel kılar. Bu gücü doğru kullanabilmen gerekir.

Kendi olasılıklarını gerçeğe indirmeye var mısın?

Quantum Master Eğitim İçeriği

✔️ Kuantum Sıçrama

✔️ Evren ve İnsan Algısı

✔️ Madde Bilinç İlişkisi

✔️ Kuantum Mekaniği

✔️ Işık ve Kütlesiz Enerji

✔️ Foton ve Düşünce Enerjisi

✔️ Evrensel Yasalar ve İşleyişi

✔️ Zihin Yapısı ve Bölümleri

✔️ Bilinçaltı, Bilinç ve Üstbilinç Yaklaşımı

✔️ Zihinsel İşleyiş Yasaları

✔️ Zihin dalgaları ve frekanslar

✔️ Beyin Sinapslar ve Kurulumu

✔️ Quantum Afirmasyon ve Yöntemleri

✔️ Bilinçaltı Telkin ve Yöntemi

✔️ Bilinçaltı Kodlama ve Yöntemi

✔️ Bilinçaltı Kodlama ve Subliminal Metinler

✔️ 3 Tane Kuantum Bilinçaltı Uygulama Programı

✔️ Kuantum Seans EFT uygulaması

Eğitim sonunda yukarıdaki her bir konu tüm detayları ile öğrenilmiş olunacak ve beyin, bilinçaltı hakkında tüm sorularınız yanıtlarını bulacaksınız. Kapsamlı kuantum ve Bilinçaltı uygulayıcılığı ve destekleyici EFT uygulayıcılığı yapabileceksiniz. Kuantum ve bilinçaltı uygulama programlarını profesyonel olarak öğrenecek ve kullanabileceksiniz.

Ek: https://www.kuantumbilincalti.com/einsteindan-yasamsal-inciler/

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!