QuantumSlider

KUANTUM OLASILIK ALANINA BAĞLANMAK

Kuantum olasılık alanı her türlü olasılığın olduğu, mucizelerin mucize olmaktan çıktığı, tüm ihtimallerin aynı anda var olduğu bir alandır. Bizler farkında olarak ya da olmayarak kuantum olasılık alanından seçimler yaparız ve bu seçimler de yaşam alanımızda tohumlanır, yeşerir ve meyve verir. Tüm olasılık türleri aynı sistemle işler.

Kuantum olasılık alanında zihin madde üzerinde etki yapar. Buna gözlemci etkisi denir. Orası öngörülemez dünyadır ve orası Newton fiziği gibi değildir. Kuantum alanı kuantum fiziği ve kuantum mekaniği alanı ve atom altı dünyadır.

Zihnin, düşüncelerin, duyguların, inançların, bilinçaltın kuantum olasılık alanı ile aktif şekilde bağlantı halindedir. Bunlar seninle kuantum olasılık alanı arasında bağ kurarlar. Aracılar nasılsa bağın da öyle kurulur.

Kişi stres ve kaygı, korku hormonları ile yaşarken bedenine odaklanır ve dış dünyaya odak verir. Dikkati çevreye, bedene, soruna, bulunduğu yere ve duruma verir. Böylece enerjiyi bunlara ve bu üç boyutlu gerçekliğe verir. Enerjiyi buralara yöneltmiş olur. Dikkat ve enerji kişiyi bu üç boyutlu gerçekliğe yöneltmişse yeni oluşum süreci de sekteye uğrayacaktır. Beden de bu hormon ve duyguları taşıyarak ikinci beyin haline gelir ve beden böylece canlılığını kaybeder, kendini hasta eder, yorar, salıverir. Beden bu yüklerle bütünlüğü de bozmaya başlar. Bedenin taşıdığı bu yükten hem zihin hem kalp hem de tüm kuantum alanı etkilenir.

İşte madde olan şeylerden ve şu anki tüm durumlardan ayrılarak, sıyrılarak kuantum alanına gidersek ve dikkati bu üç boyuttan çekip bilinmeyene kuantum alanına verirsek bu da olasılık alanında olmamız demektir. Ayrıca bu kendi zihin ve yaşam sınırlarımızdan çıkmak demektir. Joe Dispenza der ki eğer bu alana bağlanırsak hayatta o kadar çok olasılık ve gerçeklik meydana getiririz ki.

KUANTUM OLASILIK ALANI İLE BAĞ KURMAK

Kuantum fiziğine göre zihin ve madde ayrı şeyler değildir. Sadece frekans ve titreşim farkı vardır ve zihnin madde olan alanı etkileme gücü vardır.

Bilincimiz, bilinçaltımız, düşüncelerimiz, duygularımız yaşamımızı oluşturan ve kontrol eden ilk taslakları oluşturur. Biz bunları kendi alanımızda bir ve bütün edip tek bir parça haline getirir ve aynı yöne yönlendirirsek ve sonra bu birliği kuantum olasılık alanının sonsuz zihinsel potansiyellerinde yatan herhangi bir potansiyel geleceğe odaklarsak, o geleceğin tohumunu atar ve belirmesini sağlarız. Önce birlik kurduk ve bu birliği kuantum alanının sonsuz zihinsel potansiyellerine odakladık ve bağladık. Ancak bu birliğin ve bağın ısrarla ve inançla sürdürülmesi şarttır. Bu birliğin ve zihinlerin (senin alan birliğin ve kuantum alan zihninin) her ikisinin de potansiyel olarak var olan bir durumu ya da geleceği yaşamda gerçek kılmak için birlikte çalışmalılar.

Kuantum olasılık alanının kapısından doğru geçmeyi başarırsanız tüm ihtimalleri görürsünüz ve mucizeler de mucize olmaktan çıkar olağana döner. Orası aynı zamanda ilahi ve yaratıcı güç alanıdır. Mevlana dediği gibi dünyada olabilecek her bir olay için misal âleminde sayısız ihtimaller uyur. Sen neyi uyandırıyorsun?

: https://www.kuantumbilincalti.com/kuantum-uygulama/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!