Kuantum Starter Eğitimi

Kuantum bizi, maddeden parçaya, parçadan atoma, atomdam atom altı iç dünyaya, oradan dalgaya ve dalgadan da olasılık âlemine ve sonsuz öze doğru yolculuğa çıkarır. Kuantum, Bu yolculuk esnasında bize kendi dünyasını keşfettirirken yine bize kendi dünyamızın keşif kapılarını açar.

Kuantum dünyasında bir şeyin gözlemlenmesi, gerçekleşecek olan fiziksel süreçlerin tamamını etkiler. O dünyada tüm olasılıklar vardır. Parçacıklar dalga gibi, dalgalar da parçacıklar gibi hareket eder. Madde uzayda hareket etmesine gerek kalmadan bir noktadan başka bir noktaya ulaşabilir.

Bilgi ise mesafe ne kadar uzak olursa olsun anında hedefe aktarılır. O yüzden gözlemci olan senin konumun her şeyin ötesinde bir öneme sahiptir. Quantum alanı senin gözlem alanını düzenler ve gerekirse bunu değiştirir. Gözlemin değişince gerçekliğin de değişmeye başlar. Kurban olmaktan çıkar oluşturan şekillendiren denetleyen düzenleyen rolünü yani kendi yaşamında halife olma rolünü geri kazanırsın. Quantum fiziği de bütün bu söylemleri geçerli kılar; aslında bize, tüm evrenin senin seçtiğin olasılıklardan ibaret olduğunu söyler. Bu olasılıkların milyarlarca olması da Quantumu özel kılar. O olasılıkları olasılık âleminden gerçeğe indirebilme gücü de seni özel kılar. Bu gücü doğru kullanabilmen gerekir.

Kendi olasılıklarını gerçeğe indirmeye var mısın?

Kuantum Starter Konu İçeriği

✔️ Big Bang

✔️ Quantum Tarihi

✔️ Quantum Fiziği Öyküsü

✔️ Enerji ve Evren

✔️ Enerji ve İnsan

✔️ Parça dalga ikilemi

✔️Schrödinger’in Kedisi Olasılık Teorisi

✔️ Heisenberg Belirsizlik İlkesi

✔️ Quantum Alan Teorisi

✔️ Atom ve Yapısı

✔️ Atom altı dünya analizi

✔️ Atom içyapısı

✔️ Kuantum Algılama ve Çekim Yasası

✔️Afirmasyon ve Adımlar

✔️ Kuantum Düşünce Teknikleri

✔️ Üçlü Beyin Teorisi ve Yapısı

✔️ Beyin Lobları

✔️ Maslov Teorisi

✔️ Kendini Gerçekleştirme Adımları

✔️ Kuantum Analiz Seansı ve Yöntemi

Eğitim sonunda Quantum fiziği, Quantum mekaniği, tüm Quantum süreçleri ve yukarıdaki konu içerikleri detaylı olarak öğrenilmiş olacaktır. Quantum dünyasında gezinirken aynı zamanda kendi dünyamızda da gezmenin keyfini yaşamış olacak ve kendi dünyamızın da yapı taşlarını keşfedeceğiz. Hem kendimize hem de çevremize Quantum analizleri yapıyor olacağız.

Quantum’u keşfetmek temel düzeyde kendi zihnini ve kendi dünyanı keşfetmektir.

Diğer https://www.kuantumbilincalti.com/coklu-detoks/

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!