Para-Bolluk

PARA KİLİDİNİ AÇ

Engelleri Kaldırmak

Bu yazıda paranın önündeki zihin engellerini ve para kilidi açmanın ince noktalarını bulacaksınız. Bu noktalar oldukça elzemdir. Çünkü bildiğiniz ya da bilmediğiniz birçok kök inanç ve bilinçaltı kaydı paranın, bolluk ve bereketin önünde hep engel olarak duracaktır.

Zenginlik, bolluk ve bereket öncelikle zihinsel bir durumdur.

Eğer zihinsel durumunuz ve kök inançlarınız buna uygun değilse ne yaparsanız yapın bolluk ve bereket alanınızda olmayacak, olsa bile kalıcı hale gelemeyecektir. Öncelikle kök inançların temizlenmesi ve bilinçlenme gerekir.

Para Önündeki Engelleri Kaldıralım

Kök inançlar 0-6 yaş döneminde oluştuğu gibi aile ve çevresel faktörler aracılığıyla oluşur. En yaygın kök inanç ve zihinsel kalıplar şunlardır:

Para zor kazanılır

Para aslanın midesindedir

İşsizlik var, iş bulmam zor

Çok parada haram vardır

Kolay kolay zengin olunmaz

Maaşla zengin olunmaz

Çok para adamı bozar

Bir maaş neye yeter ki

Fakir çocuğu da fakir olur

Zengin babanın çocuğu olmadığım için şanssızım

Bir şeye para yetiremiyorum

Gibi hem çocukluktan gelen hem de sonradan bir şekilde kazanılan kök inanç ve kalıplar bolluk, bereket ve zenginlik bilincinin önündeki engellerdir.

Bir şeye sahip olmak istiyorsanız ona önce zihninizde yer açmalısınız. Bunun için de tarlayı hazır hale getirmelisiniz yani zihni temizlemelisiniz.

Yukarıdaki gibi ne kadar kök inanç ve kalıp varsa bulmak ve onlardan arınmak gerekir.

Bu konuda enerjiniz, odağınız, algıda seçiciliğiniz kök inançlara ve kalıplara göre oluşur. Akabinde kıtlık bilinci de yer edinir.

Bunlardan Kurtulma Yolları

  • Öncelikle sahip olduklarınıza bakın, odağınızı onlara verin ve şükredin. Bu size bolluk ve bereket bilinci aşılamaya başlayacaktır. 20 TL bile gelse gelene odaklanın, odaklandığınız şeyi beyin çoğaltır ve benimser.
  • Kök inançları bulmamız gerekir. Bul ve dönüştür tekniği uygulayın. Örneğin,

Benim ‘’Para zor kazanılır’’ kök inancım var

Ben bu kök inancımı biliyorum ve kabul ediyorum

Ben bu kök inancımı dönüştürmeye niyet ediyorum

Ben kök inancımı sevgiyle dönüştürüyorum

Para kolayca kazanılır

Her yerden bana kolayca para geliyor

Tüm iş kapılarım açık benim

Param birikerek artıyor

Bu yöntemle bilinçaltında istenmeyen inancı dönüştürürüz ve yerine hem bilinç için hem de bilinçaltı için yeni form veririz. Yeni form demek yeni çalışma ve algı sistemi demek. https://www.kuantumbilincalti.com/bilincalti-ve-yasamimiz/

Para Örnek Çalışmaları

  • O kök inancın altında olan korkuyu tespit edelim. Örneğin, parasız kalma korkusu olsun, boşluklara bunu yerleştirerek bilinçaltından bunu dönüştürmeye başlıyoruz.

Benim ………………   korkum var
Ben …………………   korkumu kabul ediyorum
Ben …………………   korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ediyorum.
Ben ………………….. korkumu fark ettiğim için kendimi takdir ediyorum
Ben ………………….. korkumu seviyorum
Ben ………………….. korkumu dönüştürdüğümü biliyor ve inanıyorum
Ben ………………….. korkumu dönüştürdüğüm için şükrediyorum.

  • Bolluk, bereket ve para ile ilgili afirmasyonları düzenli olarak yapmamız gerekir. Eğer afirmasyonlarınız yoksa anasayfada afirmasyon başlığı altında para ile ilgili olanlardan seçebilir ve yapabilirsiniz.
  • Diyelim ki, hayatınızda para ile ilgili bir takım terslikler deneyimliyorsunuz. Tekrar tekrar yaşadığınız olaylardan HEMEN BİR KÖK NEDEN BULABİLECEĞİNİZ gibi, herhangi bir  kök nedene ulaşamayacağınız veya ulaşsanız bile emin olamadığınız BLOKAJLARLA da karşılaşabilirsiniz.

Kök nedene kendi kendinize ulaşamadığınızı farz edecek olursak ilk olarak,

Para ( istediğiniz konu)  ile ilgili bir blokajım olduğunu düşünüyorum ancak bu konuyla ilgili kök inancımın ne olduğunu bilmiyorum.

Buna rağmen kendimi ve bu kök inancıma neden olan herkesi bağışlıyor, kabul ediyor ve onaylıyorum.

Para ( istediğiniz konu)  ile olan tüm blokajlarımı, kök inancımı serbest bırakıyor, para( istediğiniz konu)   ile hayatıma gelecek olan bolluk, bereket ve zenginliği kabul ediyorum

  • Her bir kök inanca ve kalıba yönelik EFT tekniği uygulayabilirsiniz. Bunu kendiniz yapabileceğiniz gibi bir uzmandan destek de alabilirsiniz.

Daha bir çok teknik vardır. Ancak bunlar hem temel hem de yeterlidir. Siz bu tekniklerle İçeride yani bilinç-bilinaltı düzeyinde dönüşünce hem engeller kalkacak hem de bu alan inşa edilmeye başlayacak. Mevlana dediği gibi içeriden farklı bir dışarısı yoktur.

Ne kadar düzenli ve tekrarlı yaparsanız inşanız da o kadar güzel ve hızlı olur. Sonucu ise sizin deneyiminiz olacak.

Not: Okuyabileceğiniz Kitaplar:

Zengin Baba Yoksul Baba

Nakit Akışı

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!