Meditasyon

ENERJİ MEDİTASYONU

Bildiğiniz gibi her şey enerjidir ve her şeyin bir frekansı titreşimi vardır. Birçok kuantum çalışmalarında ve deneylerinde her şeyin enerji olduğunu kanıtlanmıştır.

Kütleli ve kütlesiz enerji formları vardır. Bizler kütlesiz enerji yayarız ve buna da foton denir. Kütlesiz enerjiler kütleli enerjiler üzerinde etki ve güce sahiptir.

Bizler de sürekli frekans ve titreşim yayarız ve eş titreşimlerle eşleşir ve çekim oluştururuz.

Evrende her şey enerjidir. Enerji kelimesi, Grekçe energia “hareketli kuvvet” kelimesinden gelir. Enerji sonuçları görülebilen ancak kendisini kimsenin görmediği bir kavramdır. Elektrik bir enerjidir ancak biz onu göremeyiz, sadece onun sonucunda yanan bir ampulü görebiliriz.

Evrende her şeyin atomlardan oluştuğunu biliyoruz. Maddeyi meydana getiren yapı taşı atomlardır ve elbette madde elle tutulur, gözle görülür katı bir şeydir. Ancak maddeyi oluşturan atomlar için aynı şeyi söylemek pek mümkün görünmüyor. Atomların büyük bir kısmı boşluktan oluşmaktadır. Eğer bir atomun çekirdeğini bir basket topu büyüklüğünde düşünürsek, onun etrafında dönen elektron, çekirdekten 30 km uzakta olacaktır ve aradaki bölüm boşluktur. Bu Boşluk ise gerçekte boşluk değil enerjidir.


Bu çalışma öz ve kısadır ve çok etkilidir.

Enerji Uygulaması


Şimdi rahat bir şekilde oturun derin nefesler alıp verin ve gevşeyin.

Önce meditasyon pozisyonunuzu alın. Mümkünse bağdaş kurun, yani lotus pozisyonunu alın. Ancak omurganız mutlaka dik olmalıdır ve kesinlikle rahat bir durumda olmalısınız. Meditasyon esnasında vücudunuzda oluşacak bir rahatsızlık meditasyondan istediğini etkiyi almanızı zorlaştıracaktır. Üzerinizde rahat giysiler olması faydanızadır. Meditasyon yeri ve konumuzun rahat olmalıdır.

Sonra ne istiyor iseniz hayaliniz yada amacınız ne ise ev, araba, para, sevgi, iyi ilişki, sağlık vb onun ışık halinde, ışık halinde size geldiğini gözleriniz kapalı olarak hayal edin ve onu içinize çekin ve sonra onun sizi sardığını hayal edin. Bu şekilde en az 1 dk yapın, 10,15 dk kadar olursa daha etkilidir. Bu çalışma düzenli yapılırsa çok kısa sürede değişimi fark edersiniz. Hem zihinsel düzeyde hem de titreşim düzeyinde istekler ile bağlantınız başlar. https://www.kuantumbilincalti.com/quantum-dunyasina-giris/

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!