İsim Analizi

İsimlerin kişiler üzerinde, yaşamları üzerinde, karakterleri üzerinde ve davranışları üzerinde etkileri vardır. İsimler anlamları ve manaları doğrultusunda kişiyi etkiler ve kişinin karakter yapısına da yansır. İsim analizi ismin tüm etkilerini içine alan bir analizdir. Buradaki isim analizi çok boyutlu bir analiz türüdür.

İsimler aynı zamanda birer telkin görevi görür. Nasıl ki olumlu ya da olumsuz bir cümleden etkileniyorsanız isminizden de öyle etkileniyorsunuz. O ismin manası zihninize işliyor, beyninize kaydoluyor ve genlerinizde taşınıyor.

İsimlerden yansıyan tüm bu etkiler bilinirse, tespit edilirse o isimlerin negatif yansımaları da Esma ve sekans uygulamaları ile tolere edilebilir.

Yine isim analizinde doğum sayısı ve fonksiyonu da çıkartılır ve fonksiyon doğrultusunda kişiler daha çok farkındalık kazanabilir.

Kişinin burç etkileri tespit edilip ve burcundan yansıyan olumsuz etkiler dönüştürülebilir.

Analizde aşağıdaki her bir konuya detaylı bakılır ve rapor çıkartılır. Bu raporda her bir konuya yönelik gerekli ve uygulanması tavsiye edilen çözüm adımları da bulunur.

Her İsmin bir doğal taş ile bağlantısı da vardır. Her bir doğal taşın kendine göre şifalı ve faydalı etkisi vardır. Kişi isminin doğal taşını öğrenip ve onu kullandığında o taşın faydalı etkilerinden de yararlanmış olur.

Hem ismin Esma’sı hem de büyük Esma’sı öğrenilip ve onunla çalışma yapıldığında elbetteki yaşam alanında bunun olumlu etkileri de gözlemlenmeye başlanır.

Aşağıdaki konular çerçevesinde kişi kendi hakkında çeşitli bilgileri öğrendiğinde kişinin farkındalığı da ciddi oranda artmaktadır. Kendi hakkındaki şeylerin öğrenilmesi ve fark edilmesi ve gerekli yerlerde çözüm adımlarının da uygulanması kişinin kendi üzerinde ve yaşam alanında güzel farklılıkları meydana getirecektir.

Analizde şunlara bakılır:


✔️ İsmin Esma’sı
✔️ İsmin Büyük Esma’sı
✔️ İsmin ebced sayı değeri
✔️ Kişi Sayı Değeri ve etkileri
✔️ İsmin yıldızı ve günü

✔️ İsmin burç etkileri ve Esma’sı
✔️ İsmin Değerli şifa Taşı ve etkileri
✔️İsmin Çakrası ve etkileri
✔️Harf etkileri
✔️ Doğum sayısı ve fonksiyonu
✔️ Karakter Analizi
✔️İsmin etki ve yansımaları

✔️ Kader sayı analizi
✔️İsim ve eş isim (partner isim) uyumu analizi
🌸
Tıpkı parmak izleri gibi kişilerin taşıdığı ve yansıttığı titreşimleri ve enerjileri de farklıdır.

Bilgi ve analiz için:

iletişim: https://www.kuantumbilincalti.com/iletisim/

: https://www.kuantumbilincalti.com/kuantum-uygulama/

: https://www.kuantumbilincalti.com/koaktif-kisisel-kocluk/

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!