Kitaplarım

ÇAKRALAR ve UYGULAMALARI

Arka kapaktan:

Çakraların sunduğu yöntemlerin hem derin kökenleri hem de araştırma temelleri vardır. Fakat tüm bunların yanında uzun yıllardır ve binlerce belki milyonlarca insanın canlı deneyimleri vardır ve bu deneyimlerin gözlemlenmesi vardır.

Elinizdeki bu kitap sadece çakraları tüm ayrıntıları ile sunmayla kalmayıp, çakraların nasıl çalıştığını, nasıl desteklenmesi ve beslenmesi gerektiğine dair de pratik yöntemler sunar. Böylece size fiziksel, zihinsel ve ruhsal daha sağlıklı olmanın kapılarını açar.

Yine bu kitap sizlere çakralar ile ilgili ilk defa karşılaşacağınız Çakra Yoklama, Sekans Uygulaması, Çakra ve Esma-ül Hünsa uygulaması gibi yöntemler sunar.

Bu kitapla Çakralar ile ilgili farkındalık kazanıp, özgül ve basit yöntemlerden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde, dilediğinizi keyifle kullanabileceğiniz ve hoşnut kalacağınız yöntemler kazanacaksınız.

Belki birçok probleminizin ve tıkanmışlığınızın sebebi çakralarınızdadır. Çakralarınızın farkında olmanız, çakra dengeleme ve besleme yöntemlerini öğrenmeniz ve bunlara hayatınızda yer vermeniz, yaşantınızdaki çeşitli sorunları öylece oluruna bırakmak yerine onların üstesinden gelmeye ve daha iyi bir versiyonunuza adım atmaktır.

Belki de burada öğreneceğiniz bilgi ve yöntemler hayatınızı yeniden yapılandırma adımları olacaktır.

Not: İletişim kısmından Yazar imzalı talep edebilirsiniz. Kargo ücretsizdir.

Başa dön tuşu
error: içerik koruması !!